Локальні очисні споруди каналізації

В наші дні локальні системи каналізації в індивідуальному житловому секторі застосовуються повсюдно. По-перше, тому що автономна система каналізації і очищення стічних вод здатна повністю забезпечити потреби користувачів. По-друге, септик каналізація може бути легко змонтована на ділянках, де важко або взагалі неможливо доступ до центральних систем відведення стоків без зайвих витрат на підведення комунікацій. По-третє, сучасні локальні очисні споруди забезпечують ідеальну очистку стоків, за рівнем відповідає російським і міжнародним нормам.

Компанія випускає локальні каналізаційні очисні споруди, широко відомі і популярні в нашій країні і країнах ближнього зарубіжжя. Умовно лінійку систем локальної каналізації нашого виробництва можна представити в двох модифікаціях — з різною пропускною здатністю. Головним призначенням каналізаційних очисних споруд є якісна очистка побутових і господарських стоків, що гарантує захист від впливу шкідливих елементів навколишнього середовища.

Основні відмінності між септиками та каналізацією

При тому, що каналізація септик функціонально відрізняються мало, є ряд особливостей, які ставлять їх на кілька різні рівні. Модифікація локальної каналізації, більш економічний і доступний варіант, оскільки розрахований на невеликі обсяги стічних вод, що підлягають очищенню. Ідеально підходить для невеликого заміського будинку або дачі. Це система очищення стічних воддля великої кількості користувачів. Залежно від моделі локальні каналізаційні системи даної модифікації здатні обслуговувати до 100 жителів при стандартній нормі стоків до 20 кубічних метрів на добу з високими показниками очищення. Природно, варто локальна каналізація дорожче, але при цьому може повністю компенсувати відсутність центральних систем, наприклад, в котеджному селищі. До того ж, монтаж каналізації не зажадає значних витрат, а наші фахівці готові здійснити установку придбаних у нас систем в Рівному чи Києві.

Купуючи у нас локальні очисні системи каналізації «Біотал» ви можете бути твердо впевнені в тому, що протягом 30 і більше років вам гарантована якісна очистка стоків на вашій ділянці без зайвих витрат на обслуговування. Ми виробляємо очисні споруди на сучасному обладнанні з надійних і довговічних матеріалів. Лабораторні дослідження рідини, що пройшла біологічну обробку в наших септиках, показують, що вона очищена на 98% і відповідає всім вимогам з безпеки і санітарним нормам. Наші системи абсолютно енергонезалежний, економічні, надійні і прості в обслуговуванні. Ми пропонуємо свої послуги по підбору моделі, проектування системи, доставки та монтажу каналізації на ділянці, обслуговування та ремонту.